Homm Bitkisel Üyelik Nasıl Oluşturulur.

Homm Bitkisel üyelik ve kayıt olmak için tüm bilgiler.
Yazan
Mesaj

HOMM BİTKİSEL KAYIT OL

Linke tıklayarak mevcut bilgilerinizi girip bizim referansımız ve ekibimize dahil olarak kayıt ve üyeliğinizi oluşturabilirsiniz.

Köklü bir Türk firması olduğundan dolayı herhangi bir şüpheniz olmasın. Bilgileriniz sponsorlar dahil firma tarafından üçüncü bir kişi ile herhangi bir şekilde paylaşılmaz.

3 Üye Ekleyerek Kazanç Elde Etmeye Başlayabilirsiniz.

Homm Bitkisel’in diğer firmalardan farklı sadece 3 üye ile kariyer yapabilme imkanı sunmasıdır. Bu kariyer planı ile Homm; 3 üyeden fazla bulduğunuz üyeleri alt üyelerle paylaşmaya teşvik etmiş olur. Bu da genel olarak her üyenin kariyer yapmasını sağlatır.

Çalışacak 3 kişi bulmanız ve beraber ekip halinde çalışmanız size büyük gelir kaynağı kapısı olabilir.

Diğer firmalarda yatay kollarda bir sınır yoktur. Firmalar hem yatay hem de dikey gelişme isterler. Bu da yan fark şartları gibi kurallarla ilerleyen dönemlerde üyelerin kazançlarının önüne çıkan büyük bir engelle prim almasını engeller. Size kısa vadede kazanç sağlansa bile, uzun vadede ayakta durmak çok zorlaşır. Kişiler zamanla elde ettikleri kazanç ve kariyerleri kaybetmeye başlar. Homm Bitkisel’de ise bu durum tam tersidir. Uzun vadede işleriniz sürekli büyümeye devam eder.

 

Ücretsiz üye olduktan sonra size whatsapp üzeri dönüş yapılacaktır. Üyelik ve kayıt işlemi için sizden herhangi bir ücret talep edilmez.

İşlem yapmadığınız takdirde üyeliğiniz otomatik olarak düşecektir.

Ekibimizde beraber çalışmak için sizide davet ediyoruz.

Saygımlarımızla.

Sizlerde fikirlerinizi paylaşmak, sormak istediklerinizi sormak, anlatmak istediklerinizi anlatmak için, sitemizde en üstte bulunan «KAYIT OL» seçeneğini tıklayıp kayıt olduktan sonra, yazılarımıza yorum bırakabilirsiniz.