Windows Defender Sistemden Komple Kapatmak

Windows sürümlerinde windows defender güvenliği kapatmak
Yazan
Mesaj

Windows Defender Kapatmak

Windows Defender windowsun güvenlik yazılımı Windows Vista’dan sürümünden itibaren yeni sürümlerdede mevcut olarak gelmektedir. Bu yazılım bilgisayarınızı virüsler, casus yazılımlar ve diğer olası istenmeyen kötü amaçlı yazılımlardan korumaya yardımcı olmaktadır. Windows Vista ve sonraki tüm işletim sistemlerindeki sorun, Windows Defender'in sistemde yüklü olarak gelmesi ve kaldırma seçeneğinin bulunmamasıdır.

Başka yazılımları kullanmak isteyenler, Defenderi kapatmanın formülünü aramaktadır. Windows 8 ve 10’da artık Defender tamamen devre dışı bırakılamıyor. Defender’in gerçek zamanlı korumasını devre dışı bıraktıktan bir süre sonra sistem tarafından tekrar aktifleştirmektedir. Tekrar aktifleştirme işlemi yapmaması için imdadınıza “Defender Control” yazılımı yetişiyor. Defender Control uygulaması ile yazılımı sayesinde istediğiniz gibi Defender’i açıp kapatabilirsiniz.

Windows Defender programı windows adına yapabileceğiniz tüm yasaklı işlemleri engellemektedir. Tam olarak windows kendini korumaktadır.

defender-kontrol

 

Defender control İNDİR

Sizlerde fikirlerinizi paylaşmak, sormak istediklerinizi sormak, anlatmak istediklerinizi anlatmak için, sitemizde en üstte bulunan «KAYIT OL» seçeneğini tıklayıp kayıt olduktan sonra, yazılarımıza yorum bırakabilirsiniz.