Homm Bitkisel Kadınlar Klubü 2023

Homm Bitkisel Kadınlar Club - Kadınlar neden daha başarılı ?
Yazan
Mesaj

Kadınların Homm Bitkisel Network Marketing’de Fark Yaratmasının Nedenleri

Homm Bitkisel Kadınlar

Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA), dünya çapında doğrudan satış sektöründe çalışanların yaklaşık %80’inin kadın olduğunu tahmin ediyor. Gerek çok yönlü düşünebilmeleri gerek arkadaş canlısı olarak iletişime açık olmaları, kadınları Network Marketing sektöründe çok daha başarılı hale getiriyor. Kadınların Network Marketing içerisinde fark yaratmalarını sağlayan diğer özellikleri sizler için sıraladık.

  • Çoklu Görev Becerilerine Sahip Olmaları

Kadınların genellikle çoklu görevde erkeklerden daha iyi olduğu bilinmektedir. Çoklu görev yetisine sahip olmak mükemmel bir ayrıcalıktır. Doğrudan satış alanında başarılı olabilmek için çok yönlü olmanız ve pazarlama işinde çok farklı şeyler yapabilmeniz gerekir.

  • Sosyal Olmaları

Doğrudan Satış ve Network Marketing insanlar ve ilişkilerle ilgilidir. Başarıya ulaşmanız için sosyal olmanız gerekir. Çoğu kadın sosyal olmayı, yeni arkadaşlar edinmeyi ve toplantılar düzenlemeyi oldukça sever. Bunlar Network Marketing sektöründe başarılı olmak için harika becerilerdir.

  • Koruyucu ve Besleyici Olmaları

Annelik içgüdüsünü duymuş olmalısınız. Kadınların biyolojik olarak yerleşik bir doğal besleme içgüdüsüne sahip olduğuna dair bilimsel bir kanıt olmamasına rağmen, genel olarak kadınlar, şirketlerinde daha samimi, hoş ve besleyici bir yaklaşıma sahip olma eğilimindedir.

Bu nedenle kadınlar, Network Marketing alanında başarılı, güçlü ve mutlu bir ekip kurabilir, aynı zamanda işlerini büyütebilirler.

  • İçten ve Samimi Olmaları

Kadınların çoğu öncelik olarak ürün veya iş dünyasıyla ilgili beklentilerden uzak arkadaşlık ilişkisi kurmaya çalışır. Bu durum belki daha uzun sürebilir, ancak sağlam bir güven inşa ettikleri için kurdukları iletişim daha kuvvetli ve samimi olur.

  • Doğru Motivasyona Sahip Olmaları

Eğer herhangi bir işte serbest meslek sahibi olduysanız, motivasyonun her şey olduğunu bilirsiniz. Doğrudan Satış da güçlü bir ‘NEDEN’ olmadan büyümeyi ve başarılı olmayı bekleyemeyeceğiniz en iyi serbest meslek biçimlerinden biridir.

 

  • Başarıya, ideallerimize ulaşmak için yapacağımız işte kendine inanmak ve motive kalabilmek oldukça önemlidir. Başarı isteyen bir girişimci, bu maddeleri hayatında uygulayarak büyük bir motivasyon kaynağı elde etmiş olur. Bu sayede de hedeflediği başarıya er ya da geç ulaşır.
  •    Ekibimize katılıp beraber çalışmak isterseniz, Sitemizin en alt kızmındaki kayıt ol resmine tıklayarak üye olabilir Ekibimize dahil olabilirsiniz.

 

Sizlerde fikirlerinizi paylaşmak, sormak istediklerinizi sormak, anlatmak istediklerinizi anlatmak için, sitemizde en üstte bulunan «KAYIT OL» seçeneğini tıklayıp kayıt olduktan sonra, yazılarımıza yorum bırakabilirsiniz.


Bu gönderi tarafından düzenlendi Burak (2022-11-21 16:39 GMT, 122 günler önce)